Rally Šumava Klatovy 2016

Sportovní rallyový tým

Prvním závodem letošní sezóny byla pro náš tým Rally Šumava Klatovy 2016. Na start soutěže se postavilo celkem 79 posádek, na které čekalo více než 150 ostrých kilometrů rychlostních zkoušek. Startovalo se v pátek večer a v podstatě celá páteční část se jela za tmy. Pro naši posádku to byl těžký start do prvních společných kilometrů. A aby to bylo opravdu zajímavé, kvůli technické závadě na intercomu, jela posádka většinu páteční části takzvaně „na oči“. Vše se obešlo bez dalších problémů a nám se podařilo dojet úspěšně do cíle.

Naštěstí se mechanikům podařilo zprovoznit poškozený intercom, a tak byla technika připravena na start sobotní etapy.

V sobotní etapě se posádka postupně seznamovala a začala si závod užívat,což dokládají i některé fotografie. Vše fungovalo jak mělo a i díky tomu se naše posádka umístila celkově na 55. místě absolutně a domů se vezl pohár za druhé místo ve třídě 11.

Děkujeme všem fanouškům za projevenou podporu na tratích i v servise, a těšíme se na Vás na dalším závodě. Uvidíme se na Rallye Český Krumlov, která se jede na konci května. Více o Krumlově naleznete zde: Rallye Český Krumlov 2016.

Odkaz na galerii ze Šumavy: Rally Šumava Klatovy 2016.